Finanční informace

Připravili jsme pro vás výtah nejdůležitějších informací týkajících se v dnešní době velice žádaných témat. Na těchto stránkách naleznete vyčerpávající články o amerických hypotékách, stavebním spoření, hypotečních kalkulačkách, konsolidacích půjček a úvěrů, nebankovních půjčkách, rychlých nebankovních a bankovních půjčkách a možností půjček na směnku.

  • Podrobné informace a rady ohledně nebankovních půjček, úvěrů, hypoték, směnek a stavebním spoření.

Cetelem půjčka

Máme-li hledat velmi silnou společnost, která se zabývá celým portfoliem služeb v oblasti finančních půjček, tak zjistíme, že na jedné z předních pozic se nachází společnost Cetelem, která je schopna nabídnout velmi pestré spektrum různých finančních produktů, jež jsou pro koncové zákazníky, tedy klienty společnosti Cetelem, velmi zajímavou volbou.

Cetelem je společností, která se může chlubit patnáctiletou historií, která je poměrně bohatá a dává této společnosti velké možnosti. Zkušenosti s českým finančním trhem jsou zcela určitě velmi cenné a Cetelem díky nim získává tolik potřebný náskok oproti jiným společnostem. Jestliže se pozastavíme u vzniku samotné společnosti Cetelem, tak k tomu došlo již v roce 1996. Jakýmsi přelomovým bodem se stalo uvedení na trh karty zvané Aura. Ta přišla na svět v roce 1998, tedy o dva roky později.

Osobní půjčky poskytuje Cetelem od roku 2000. Jinak je také v souvislosti s vývojem této společnosti nutno podotknout, že se jedná o společnost, která je členem velké asociace MasterCard International, jež umožňuje vydávání stejnojmenných karet, tedy MasterCard. V současné době nabízí Cetelem obrovské množství finančních produktů, na které je zapotřebí upozornit. Než tak ale učiníme, je zapotřebí říct něco málo o tom, jaká je vlastně strategie společnosti Cetelem. V první řadě se Cetelem soustředí na poskytování velmi kvalitních a komplexně pojatých finančních služeb, které jsou zároveň velmi spolehlivé. Ostatně důvěra ve společnost Cetelem je základem celého fungování této společnosti.

Klientela společnosti Cetelem je jak soukromá, tak pochopitelně také může jít o různé společnosti. Zodpovědný přístup k úvěrování je alfou a omegou působení společnosti Cetelem. Etické normy a a naprosto transparentní podmínky při poskytování jakéhokoli úvěru jsou u Cetelem naprostou samozřejmostí. Cetelem je členem i několika významných finančních sdružení, která působí nejen v České republice, ale také v mnoha různých evropských zemích. Na mysli máme třeba Sdružení právnických osob SOLUS anebo Českou leasingovou a finanční asociaci či Sdružení pro bankovní karty a některé další významné organizace.

Pokud se tedy podíváme na produktové portfolio společnosti Cetelem, tak zjistíme, že jeho základem jsou standardní spotřebitelské úvěry v prodejnách různých obchodních partnerů. Typické jsou třeba prodejny s elektrem anebo s jiným typem zboží, které má poměrně vysokou cenu a jde logicky také na odbyt. Jinak ale Cetelem poskytuje také rozličné produkty, jež jsou svázány s provozem motorových vozidel a také mnohé typy pojištění. Zapomenout nelze ani na neúčelové osobní půjčky a v neposlední řadě i na poskytování kreditních karet, které jsou běžnou součástí nabídkového portfolia společnosti Cetelem. Pokud bychom se podívali na některé produkty společnosti Cetelem podrobněji, tak můžeme začít třeba kreditní kartou vydanou společností Cetelem. Tato karta nabídne prakticky okamžitý zisk finančních prostředků, které je možné využít v podstatě na cokoli. Za vydání této karty se neoplatí a první tři výběry z bankomatu taktéž nejsou zpoplatněny.

Jinak je třeba také říct, že na 50 dní je na bezhotovostní nákupy nulový úrok. Měsíční odměna může u tohoto typu karty sahat až k velmi příjemným 10 korunám, což pochopitelně mnohé jiné platební ani kreditní karty nabídnout nemohou. Využít je možné také mnohých velmi zajímavých akcí a slev, které tato karta vlastníkům nabízí. Velmi důležitým produktem je u společnosti Cetelem také nákup na splátky, který je možné právě velmi výhodně realizovat s již zmiňovanou kreditní kartou od společnosti Cetelem. Hodně zajímavým a lákavým produktem společnosti Cetelem je také mimo jiné Osobní půjčka Cetelem. Ta nabízí možnosti financování prakticky čehokoli, nicméně nejvíce se soustředí zejména na nákupy různých záležitostí týkající se bydlení anebo nákupu nového automobilu. Použít je ovšem možné získané finanční prostředky prakticky na cokoli.

Peníze si u Cetelem mohou půjčit lidé jak na pobočkách této společnosti, tak i třeba prostřednictvím zástupců společnosti Cetelem anebo přímo prostřednictvím internetové online půjčky, která je v podstatě nejjednodušší variantou úvěru u společnosti Cetelem. Samozřejmostí je i půjčka po telefonu pro ty, kteří nedisponují internetovým připojením. Mezi základní charakteristiky půjčky Cetelem patří velmi výhodná úroková sazba stanovená na 6,9 % ročně a také možnost volitelné délka splácení. Ta se pohybuje od 6 až do 120 měsíců. Minimální možná zapůjčená částka je u Cetelem stanovena na 20 000 korun a maximální částka činí až 1 000 000 korun. Samozřejmostí je mimo jiní také pojištění schopnosti splácet, které je již dnes automatickou záležitostí ke každé půjčce.