Finanční informace

Připravili jsme pro vás výtah nejdůležitějších informací týkajících se v dnešní době velice žádaných témat. Na těchto stránkách naleznete vyčerpávající články o amerických hypotékách, stavebním spoření, hypotečních kalkulačkách, konsolidacích půjček a úvěrů, nebankovních půjčkách, rychlých nebankovních a bankovních půjčkách a možností půjček na směnku.

  • Podrobné informace a rady ohledně nebankovních půjček, úvěrů, hypoték, směnek a stavebním spoření.

Credium půjčka

Půjčky v současné době doslova hýbou světem a vybrat je možné z obrovského množství úvěrů, z nichž je ovšem pouhý zlomek férový a nabídne docela slušné podmínky. Jestliže se bojíte toho, že byste mohli při žádosti o úvěr naletět, tak určitě stojí zato si přímo zjistit podmínky, za jakých jsou jednotlivé půjčky poskytovány.

Pokud bychom měli jmenovat některou ze společností, která se zabývá mimo jiní také nebankovními půjčkami, jež jsou jednak spolehlivé a jednak také poměrně výhodné, tak by jí byla určitě společnost Credium Finance. Tato společnost se může pochlubit jak velmi silný zázemím, tak také docela slušnou historiií. Jestliže začneme samotnou historií společnosti Credium, tak zjistíme, že k jejímu vzniku došlo již v roce 1997. Právě tehdy vstoupila Credium na český trh. Tehdy ještě šlo o leasingovou společnost, která se zabývala výhradně poskytováním leasingu na automobily různých značek. Ostatně o úspěšností společnosti Credium v této oblasti jasně svědčí i ten fakt, že v roce 2009 se jednalo o třetí největší společnost, která se zabývala právě finančními produkty spojenými s poskytováním různých finančních služeb v oblasti půjček na automobily.

V současné době poskytuje jak neznačkové detailové financování automobilů, tak i financování značkové. Důkazem budiž třeba financování Fiat Credit anebo financování AlfaRomeo Credit či Mazda Finance a další. Od roku 2009 působí tato společnost také na Slovensku, kde se zabývá nejen financováním automobilů, ale také dalšími finančními službami.

Vlastníkem společnosti Credium je velmi významná francouzská finanční společnost Crédit Agricole Consumer Finance. Tato společnost má své hlavní sídlo v Paříži a k jejímu vzniku došlo díky fúzi dvou velkých finančních gigantů Sofinco a Finaref. Stalo se tak v roce 2010. Tato společnost v současné době disponuje naprosto dominantním postavením ve spotřebitelském financování v Evropě. Jinak velká finanční skupina Crédit Agricole Consumer Finance patří do dalšího velkého d´finančního koncernu Crédit Agricole S.A. Tato skupina je jedno z největších na světě. Podívejme se tedy na půjčky u společnosti Credium, které jsou v portfoliu této společnosti.

Credium půjčka se vyznačuje hned několika základními charakteristikami. V první řadě je třeba říct, že se jedná o nebankovní půjčku, takže se určitě není třeba obávat toho, že by společnost Credium dlouze listovala v seznamech dlužníků anebo si nějak jinak velmi důkladným způsobem prověřovala tu skutečnost, jestli jsou klienti solventní, či nikoliv. V první řadě je zapotřebí přímo zmínit konkrétní výši finanční sumy, kterou je možné si u společnosti Credium vypůjčit. Tato suma se pohybuje od 30 000 do 250 000 korun. Podmínky pro získání tohoto úvěru se různí právě od výše sumy, kterou si člověk u společnosti Credium vezme. Určitě je třeba také říct několik slov, které se týkají schvalování tohoto typu úvěru. Společnost Credium je v tomto ohledu velmi rychlá a schválení proběhne prakticky do druhého pracovního dne os přijetí podnětu, tedy žádosti o úvěr.

Hodně dobré je u této půjčky zejména to, že není k jejímu získání zapotřebí prakticky žádného ručitele. Není tak nutné k získání této půjčky obtěžovat některou další osobu, která jinak nemá s takovouto půjčkou nic společného. K základní půjčce od společnosti Credium je také možno přímo uzavřít pojištění půjčky proti neočekávaným událostem. V současné době je situace natolik vrtkavá a proměnlivá, že je možné přijít o zaměstnání anebo utrpět nějaký velmi nepříjemný úraz, který sníží anebo znemožní pracovní schopnost. Pokud se tak stane, je většinou pojištění proti schopnosti splácet jediným možným efektivním řešením. Velmi výhodné je zcela jistě tako to, že půjčku od společnosti Credium je možné si vzít klidně i prostřednictvím internetu anebo také po telefonu. Vše se odvíjí pouze od toho, jak se klient cítí a jaká alternativa je právě jemu šitá na míru. Z pohodlí domova je tak možné dosáhnout na finanční prostředky, o kterých by se dříve lidem mohlo pouze zdát.

Jinak je také velkým plusem skutečnost, že samotné uzavření půjčky Credium nestojí klienta této společnosti nic, jelikož vyřízení půjčky je zdarma. Přesto je ale nutné zmínit hned několik podmínek, které si společnost Credium při žádostech o půjčku klade. V první řadě musí být žadatel plnoletý. Pokud tomu tak není, tak na půjčku nedosáhne. Rozmezí pro možnost získání půjčky od společnosti Credium se pohybuje od 18 do 67 let. Minimální příjem žadatele o půjčku musí činit 8 000 korun. Jinak ej určitě také zapotřebí, aby nebyl klient společnosti Credium ve svém zaměstnání ve zkušební anebo ve výpovědní lhůtě. Poslední důležitou podmínkou je pochopitelně to, aby měl klient svůj vlastní bankovní účet, který mu bude sloužit pro příjem peněz a také odeslání splátek.