Finanční informace

Připravili jsme pro vás výtah nejdůležitějších informací týkajících se v dnešní době velice žádaných témat. Na těchto stránkách naleznete vyčerpávající články o amerických hypotékách, stavebním spoření, hypotečních kalkulačkách, konsolidacích půjček a úvěrů, nebankovních půjčkách, rychlých nebankovních a bankovních půjčkách a možností půjček na směnku.

  • Podrobné informace a rady ohledně nebankovních půjček, úvěrů, hypoték, směnek a stavebním spoření.

Home Credit půjčka

Mezi jedny z nejznámějších poskytovatelů hotovostních půjček a také nákupů na splátky v České republice patří zcela nesporně Home Credit. tato společnost patří mezi nejtradičnější společnosti, které v tuzemsku vůbec v tomto oboru působí. Na Home Credit je možné se v mnoha ohledech spolehnout.

Než si představíme půjčku Home Credit, je zapotřebí si něco málo o této společnosti říct. Čím více je člověk informován o společnosti, u které si hodlá vzít úvěr, tím je pochopitelně pravděpodobnost, že si samotný úvěr vezme, větší. Společnosti poskytující jakékoli půjčky je jednoznačně zapotřebí věřit. Tak tedy společnost Home Credit je akciovou společností, která byla založena již v roce 1997. Jedná se o společnost, která je součástí velké finanční skupiny, která nese stejné jméno, tedy Home Credit. Své služby tato velké finanční skupina již nabízí 4,5 milionům lidí. Skupina Home Credit působí třeba v Kazachstánu, na Slovensku, v Rusku a v mnoha dalších zemích nejen Evropy a Asie. Skupinu Home Credit B.V. vlastní další obrovská finanční skupina PPF Group. Ta patří mezi největší finanční skupiny na světě. Její působnost je ještě mnohem širší než u samotné společnosti Home Credit.

Jestliže přejdeme k portfoliu služeb, které patří do stálé nabídky společnosti Home Credit, tak zjistíme, že jednu z hlavních rolí hraje u této společnosti zejména nákup na splátky, kterého již v současné době využívá obrovské množství lidí. Nejčastěji poskytuje Home Credit možnosti nákupu na splátky u obchodů s elektronikou a také u obchodů s výpočetní a kancelářskou technikou. Zapomenout nelze ani na prodejny s nábytkem a stavebními prvky. Jinak je ale možné využít této společnosti hned v mnoha různých renomovaných prodejních centrech mnohým sortimentem. Problém není ani v tom, že si lze vzít úvěr třeba na dovolenou anebo na hokejové zápasy v podobě permanentek na splátky.

Hodně důležitým produktem této společnosti je také Medifin. Tento spotřebitelský úvěr je ideální k zafinancování nadstandardních výdajů ve zdravotní péči a zdravotnictví vůbec. Jakékoli nadstandardní zákroky jsou takto naprosto bez problémů financovatelné klidně i lidmi, kteří jinak finanční prostředky v hotovosti nemají. Mnoho lidí také využívá takzvaný Auto úvěr. Ten se vztahuje, ostatně jak již sám jeho název napovídá, na financování automobilů. Koupit automobil s tímto typem financování je možné více než na 300 prodejních místech, která se v České republice nacházejí. Jinak také není problém využít kreditních karet u společnosti Home Credit.

Ideální volbou jsou zejména některé platební karty, které nabízejí hned několik základních výhod. Skvělou volbou jsou třeba stříbrná anebo premia karta od společnosti Home Credit. Jinak nabízí společnost Home Credit zejména různé druhy úvěrů. Půjčit je možné u Home Credit hned několika základními způsoby.

Značně oblíbené je hlavně telefonní půjčka a také půjčka online. Podívejme se tedy na tuto půjčku podrobněji. Základní výhodou půjčky Home Credit je zcela určitě ten fakt, že si ji lze vzít bez větších potíží přímo z pohodlí vašeho domova. Stačí k tomu buď připojení k internetu, anebo mobilní telefon. Velkým plusem půjčky u společnosti Home Credit je také to, že si ji lze vzít zdarma. Za pořízení půjčky u společnosti Home Credit není zapotřebí platit ani korunu, jelikož vše obstará společnost Home Credit. To samé také platí o možnosti předčasného splacení půjčky. Spousta společností vyžaduje určitou hotovost za předčasné splacení úvěru, což Home Credit nevyžaduje.

Výše půjčky od Home Creditu je stanovena od 20 000 do 150 000 korun. Využít je možné kompletně celého rozmezí těchto sum. Záleží pouze na rozhodnutí konkrétního klienta společnosti Home Credit. velkou výhodou se stalo mimo jiné takém to, že si lze měnit výši splátek. Tato flexibilita je skvělá hlavně v tom, že mnozí lidé prostě neví, jak budou schopni v daném období splácet. I proto stojí tato půjčka za zkoušku. V době, kdy člověk není tolik solventní, může své splátky snížit na minimum. Jinak samozřejmostí je také pojištění výdajů. Neschopnosti splácet se tak není zapotřebí nikterak obávat.

Určitě výhodná je také ta skutečnost, že není zapotřebí k získání půjčky žádného ručitele. Půjčku si tak může člověk vzít bez obtěžování někoho jiného, kdo by byl schopen se za něj zaručit. Půjčku Home Credit si může člověk vzít také na zkoušku, jelikož do měsíce se lze rozhodnout, že s půjčkou Home Credit skončíte. Do jednoho měsíce je možné ji zrušit. K zisku samotného úvěru stačí klientovi společnosti Home Credit občanský průkaz a také druhý doklad totožnosti. Tím bývá většinou buď cestovní pas anebo řidičský průkaz. Potřebné jsou také logicky údaje o zaměstnavateli a také číslo bankovního účtu klienta.