Finanční informace

Připravili jsme pro vás výtah nejdůležitějších informací týkajících se v dnešní době velice žádaných témat. Na těchto stránkách naleznete vyčerpávající články o amerických hypotékách, stavebním spoření, hypotečních kalkulačkách, konsolidacích půjček a úvěrů, nebankovních půjčkách, rychlých nebankovních a bankovních půjčkách a možností půjček na směnku.

  • Podrobné informace a rady ohledně nebankovních půjček, úvěrů, hypoték, směnek a stavebním spoření.

Rychlá půjčka 20 000

Půjčit si velmi rychlým způsobem finanční prostředky potřebuje spousta lidí, nicméně skutečnost je taková, že v současné době takovéto půjčky nabízí stale více společností, takže možné to určitě je. Pravda je ovšem taková, že spousta těchto společností nemá zrovna při půjčování finančních prostředků úplně čisté svědomí a jde o společnosti, které chtějí spíše disponovat velkými zisky, než nějakým způsobem sloužit klientům. I tak je ovšem možné bez větších problémů najít společnost, která je hodně spolehlivá a na její produkty je možné se spolehnout.

Podívejme se tedy na některé společnosti, které poskytují menší půjčky do 20 000 korun jak fyzickým osobám, tak i třeba podnikatelům. Začít bychom mohli třeba společností Home Credit, která se ovšem spíše proslavila v oblasti nákupů na splátky. Vzít si ovšem u Home Creditu hotovostní úvěr není žádným problémem. Ba naopak Home Credit je schopna půjčit do 20 000 jak prostřednictvím internetu, tak i třeba po telefonu. Podmínky u Home Creditu jsou pro žadatele u půjčku poměrně zajímavé a určitě není možné tvrdit, že jde o půjčku, které jsou z hlediska úrokových sazeb až tolik nevýhodné.

K půjčení určité finanční sumy není zapotřebí žádného ručitele a také je nutní poznačit, že mnohdy není zapotřebí ani doložení vašeho příjmu. Další poměrně známou společností, která se pohybuje v oblasti poskytování finančních produktů, je společnost Cofidis. Tato společnost je svým zaměřením velmi podobná společnosti Home Credit, jelikož jejím hlavním polem působnosti jsou mimo jiné také nákupy na splátky a velmi jednoduché nebankovní půjčky.

Cofidis je schopna nabídnout hotovostní půjčku bez čekání velmi rychle a hlavně spolehlivě. Potřebujete-li peníze již třeba do 24 hodin, pak není žádný problém si je u Cofidisu půjčit. Ideální je využití půjčky online, kterou tato společnost stejně jako půjčku po telefonu nabízí.

Při úvěrech, které budou převyšovat základní sumu 20 000 korun již ovšem také bud zapotřebí potvrzení o příjmech. Zapomenout bychom neměli ani na to, že společnost Cofidis si před uzavřením půjčky potenciální klienty prověří a určitě se podívá na to, jestli tito lidé již někde nedluží finanční prostředky. Pokud tomu tak bude, tak je velmi pravděpodobné, že na půjčku tohoto typu nedosáhnou.

Jestliže vyrazí lidé na půjčku do 20 000 korun do některé banky, tak je třeba mít na mysli zejména to, že bankovní půjčky jsou sice velmi stabilní a z hlediska výšky úvěrování také poměrně výhodné, nicméně banky si velmi precizně ověřují schopnost svých klientů splácet. Mimo jiné také nahlížejí do registrů dlužníků, na kterých figuruje spousta jmen. Podmínky jsou tedy nepoměrně jiné, než je tomu u nebankovních společností. Z bankovních společností bychom mohli jmenovat třeba Československou obchodní banku, která nabídne půjčku na cokoliv. Ta začíná právě na 20 000 korunách. Poměrně zajímavé jsou mimo jiné také půjčky od Poštovní spořitelny. Ty je možné si vzít prakticky v každé budově pošty, takže kontaktních míst je v tomto ohledu poměrně velké množství.

Rychlou půjčku provozuje taktéž společnost Raiffeisen a Česká spořitelna. Ideální je projít si všechny tyto typy jednoduchých půjček na internetu a pořádně si prostudovat jejich charakteristiky. Pak již stačí pouze vybrat tu nejvýhodnější půjčku a buď si ji vzít přes internet, anebo se vydat do některé z poboček jak bankovních, tak i nebankovních společností.

Z nebankovních společností se v poslední době do značné míry prosazuje společnost Ferratum, která nabízí nebankovní půjčky bez nahlížení do registru. Jedná se o půjčky, které sice nedosahují výše až 20 000 korun, ale je možné jich využít klidně opakovaně a na 10 000 korun klient po několika půjčkách u této společnosti stoprocentně dosáhne. Ferratum je společností, která má za svými zády velmi silné zázemí v podobě mateřské společnosti Ferratum Oy.

Půjčku u společnosti Ferratum je možné vzít jak po internetu, tak i prostřednictvím mobilního telefonu. Záleží pouze na klientech této společnosti, pro jakou možnost se rozhodnou. Podmínky jsou v mnohých ohledech úplně stejné. Peníze je možné dostat velmi rychle, a to i několik hodin po podepsání smlouvy.

Určitě je třeba říct, že mezi hodně zajímavé společnosti, které poskytují nebankovní půjčky, patří také společnost Provident. Ta je poměrně hodně inzerovanou společností, která umí zajistit hodně příjemní podmínky všem svým klientům. Provident nabízí velmi korektní podmínky, které jsou patrné již na internetových stránkách této společnosti. Přímo tady se nachází Provident kalkulačka. Tento nástroj je schopen přímo spočítat, kolik si klient půjčí a kolik také bud muset Providentu vrátit. Jasně jsou tak vidět veškeré prostředky potřebné k tomuto úvěru.